[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

Sunucu SistemlerÇOKLU KONFERANS SİSTEMLERİ

Unimedya video konferans çözümleri ile iki nokta arasında karşılıklı video konferans yapmanın dışında çok daha fazla noktanın katılımı ile çoklu konferanslar da yapabilirsiniz. Unimedya size en son teknolojilerle donatılmış, kullanımı kolay, ekonomik ve kaliteli konferanslar sunar. Dünyanın pazar lideri ürünleri ile kaliteli konferanslar yapabilir ve H.323 IP, H.320 ISDN, SIP, V.35 ve 3G-324M desteği ile farklı altyapılardan aynı konferansa katılımı sağlayabilirsiniz. Farklı sayıda kullanıcılar için tasarlanmış sistemlerimiz, çok çeşitli ekran bölümlendirmeleri, farklı özelliklere sahip cihazların aynı konferansta yer almasını sağlayabilmesi, en gelişmiş video ve ses sıkıştırma standartlarını desteklemesi, tamamı ile genişleyebilir yapısı ve operatörlerine oldukça kolay kullanım sunan arayüzleri ile size verimli, gerçek konferans şansı sunar ve yol, zaman ve maddi yararlar sağlar. Ayrıca tüm Türkiye genelinde sağlamış olduğu teknik desteği ile sorunsuz konferanslar yapmanızı sağlar.

GATEWAY (IP, ISDN, PSTN, 3G-324M)

Gateway üniteleri ile farklı altyapılar arasında geçiş yapmak ve farklı altyapılarda çalışan cihazları aynı konferanslarda birleştirmek mümkündür. Unimedya olarak biz de dünyanın pazar lideri RADVISION Gateway sistemlerini sunuyoruz. Bu sistemlerle IP, ISDN, PSTN, GSM, 3G-324M sistemlerini biraraya getirebilir ve konferanslarınızı genişletebilirsiniz.

GATEKEEPER ve YÖNETİM SİSTEMLERİ

Video Konferans Sistemleri farklı medyalardan oluşan sistemlerdir. Uç noktalar, çoklu konferans üniteleri, gateway üniteleri, ... Bütün bu sistemlerin kontrolünü ve aralarındaki haberleşmeyi sağlayacak modül gatekeeper'dır. Telefon santralleri gibi her ünite için dahili hatlar sağlar ve cihazlar üzerinde kontrolü elinde bulundurur. Örnek olarak "X cihazı Y cihazına gelen çağrıları alabilir", "X cihazı cevap vermez ise Y cihazı çalsın", "X cihazı arama yapamasın" gibi kontroller sağlar. Ayrıca farklı noktalara yayılmış bulunan uç noktalarınızı tek noktadan yönetebilir, yazılımlarını güncelleyebilir ve aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Unimedya size farklı çözümler sunar ve en doğru ürünü seçerek sistemlerinizi kurmanızı sağlar.
RADVISION viaIP MCU

2-6 haftada teslim edilir

RADVISION ViaIP Gateway

2-6 haftada teslim edilir


RADVISION INVISION

2-6 haftada teslim edilir

RADVISION ECS Gatekeeper

2-6 haftada teslim edilir


VCON Media Xchange Manager (MXM) Gatekeeper

2-6 haftada teslim edilir

VCON VCB v.5

2-6 haftada teslim edilir


RADVISION SCOPIA 100 Gateway

2-6 haftada teslim edilir

RADVISION Scopia100 12/24

2-6 haftada teslim edilir

© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Videokonferans telekonferans | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade
otel