[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

RADVISION viaIP MCU

 Ürün Broşürü

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

Bugün RADVISION viaIP Çoklu Konferans Ünitesi piyasadaki yüksek teknolojiye sahip, özellik bakımından zengin ve kullanılması kolay olan çoklu konferans çözümüdür.

Çoklu Konferans Ünitesi (MCU) doğru çoklu ortamı sağlamada altyapı çözümü; grup konferansı, uzaktan eğitim-öğretim ve servis sağlayıcıları ile video telephony yönetimi gibi uygulamalarda çoklu işbirliği; doğru çoklu ortam için yönetim kurulu toplantı odasında, masaüstünde, evde veya kablosuz olarak herhangi bir yerde çoklu haberleşmedir. RADVISION Çoklu Konferans Ünitesi herhangi bir ağ üzerinde herhangi bir protokol kullanarak çoknoktalı ses, video ve veri işbirliği ve haberleşmesini destekler.

RADVISION viaIP MCU IP-centric işlevselliği, güçlü ses ve video transcodu, gelişmiş kaynak yönetimi, müşteri uygulama gelişimi için açık API, web tabanlı veri işbirliği; ağlara adaptesi, gereksinimleri, yarının protokol ve bitiş noktaları için yazılım yükseltme teknolojisini desteklemesi ile en iyi haberleşmeyi sağlar.

RADVISION’un viaIP ailesinin yapıtaşı olan viaIP Çoklu Konferans Ünitesi tek başına bir platform (viaIP 100) veya geniş çerçeve tabanlı sistemlerin bileşeni (viaIP 400) olarak bulunur.

Muntazam Uyumluluk

viaIp MCU RADVISION’un piyasa lideri H.323 ve SIP yazılımları üzerine yapılandırılmış, IP ve ISDN ağlar ile tümüyle uyumluluk ve emsalsiz birlikte çalışabilirliği garanti etmektedir. RADVISION herhangi bir ağ geçidinden herhangi bir ağ geçidine(any to any gateway) ile kullanıldığında, Çoklu Konferans Ünitesi H.323, SIP, ISDN, V.35 ve 3G-324M kablosuz aygıtlarını aynı konferans oturumuna katarak aktif hale getirir.

Emsalsiz Video Kalitesi

viaIP MCU en son endüstri standartlarını ve DSP chiplerin üzerinde güncellenebilir gelişmiş yazılımları kullanarak olağanüstü yüksek kalitede video ve ses işleme özelliğine sahiptir. RADVISION’un QualiVisionTM özelliği paket kayıplı ağlar için standart-tabanlı video kalitesini her zaman için en iyi video kalitesine geliştirmeyi garanti etmektedir.

Web Tabanlı Yönetim ve Kontrol

Tüm MCU sistemleri ve konferans oturumlarının yönetilmesi, yapılandırılması ve dinamik olarak modifiye edilmesi Web tabanlı arayüz tarafından kolaylıkla, yüksek dereceli konferans konrolü ve yönetim esnekliği ile gerçekleştirilir.

Yüksek Performans ve Elverişlilik

Sağlam algoritmalar ile yürütülmesi yüksek kalitede video işlemeyi garanti etmektedir. viaIP MCU endüstride bugün yüksek güvenlikli ve güçlü çoknoktalı konferans performansını temin etmektedir.

viaIP MCU’da Önemli Kısımlar

  • Otomatikleşmiş konferans özellikleri Picture-in-Picture, Auto-Switching, otomatik hoparlör ayarlanması ve Web tabanlı kontrol ve yönetim yapılandırmasını kapsamaktadır.
  • Bant genişliği optimizasyonu için gelişmiş çoklu ortam işlemi ve elverişliliği yeni düzey video kalitesini sağlamaktadır.
  • SIP, H.323, H.320, V.35 & 3G-324M protokolleri ile H.239 ve H.235(AES ve DES şifreleme)standartlarını desteklemektedir.
  • Güvenilirlik, ölçeklenirlik, yazılım yükseltmesi ve dağılımlı işlemler için sağlam IP teknolojisi üzerine kurulmuştur.
© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade