[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

RADVISION INVISION

 Ürün Broşürü

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

INVISION tamamiyle bir görüntülü bağlantı çaözümüdür ve H.323, SIP, ISDN ağlar için gelişmiş video işleme ile çoklu konferansa olanak sağlamaktadır. INVISION yönetim paketi tüm gatekeeper fonksiyonelliğini, zamanlama yeteneklerinin tamamını, ağınızın çok yönlü kontrol ve denetimini içermektedir.

Bugünün ve yarının dizaynı olan INVISION düşük maliyetlidir ve şirketinizin zengin media ses ve video bağlantılarınızı en iyi seviyeye taşıyacaktır.

INVISION Gereksinimleri

  • Çoklu Konferans Ünitesi (MCU); video ve ses transkodu, SIP ve H.323 desteği ile
  • ISDN Gateway; H.320 bağlanabilirliği için (bazı INVISION modelleri içermektedir)
  • H.323 Gatekeeper(ECS); tüm arama kontrolü ve arama plan şeması için
  • Ağ Yönetimi(NMS & ICM); altyapı elemanları ve uç noktalarının konferans zamanlaması ve yönetimi için

Tümüyle Video Konferans Çözümü

INVISION’ın sunduğu tümüyle noktadan noktaya ve çoklu (multiparty) konferans çözümü; mükemmel görüntülü bağlantı deneyimi için ağ geçidi(gateway) fonksiyonelliği, getakeeper arama control ve ağ kaynakları için etkili yönetim içermektedir.

Uçtan Uca (End to end) Bağlanabilirlik

INVISION piyasa deneyimli çözümleri ile video konferans sistemlerinin bağlanabilirliğini protokollere (H.323, SIP veya H.320) veya aygıtlara (oda sistemleri, masaüstü, PSTN ve mobil telefonlar) önem vermeden sağlamaktadır.

Tümüyle Ses ve Video İşleme

Her kullanıcı gelişmiş CP yapısını, oran uyumunu, metin ve çerçeve kapsamını içeren ileri video işleminin tüm yararlarını kullanabilmektedir.

RADVISION QualiVisionTM paket kayıplı ağlar için video kalitesini sağlayarak tüm zamanlarda en iyi video kalitesini garanti etmektedir.

Çok Yönlü ve Akıllı Arama Yönetimi

INVISION gatekeeper fonksiyonelliğini ve tanımlama gereksinimi duyduğunuz herşeyi,ağınız altındaki ses ve video trafiğini kontrol etmeyi ve yönetmeyi sağlamaktadır.

Merkezi Ağ Yönetimi

INVISION tüm görüntülü haberleşme ağının global ve merkezi bir görüşünü sunmaktadır. Yöneticiler ağ aygıtlarının ve uç noktaların kolaylıkla kontrolünü, yapılandırmasını ve yönetimini yapabilmektedirler.

Ad-Hoc ve Zamanlama Toplantı Servisleri

INVISION tüm ad-hoc ve planlı konferansı desteklemektedir.Toplantılar Web arayüzünden veya Microsoft Outlook’tan planlanabilmektedir. Planlı toplantılar portları, bant genişliğini ve konferans için gerekli aygıtları kapsamaktadır.

Ölçeklenirlik ve Dağıtım

INVISION modülleri son derece ölçeklenebilir, merkezi veya dağılımlı konferans çözümü niteliğindedir. Video ağ altyapısı gereksinimlerinize göre gelişebilmektedir.© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade