[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

RADVISION ECS Gatekeeper

 Ürün Broşürü

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

ECS: Enhanced Communication Servers

IP konferans dünyası hızlı bir şekilde gelişmektedir. Ağ yöneticilerinin,gelişmiş yapılandırma yapabilmesi ve karmaşık ağ faaliyetlerini yönetebilmesi için güvenilir, piyasada kanıtlanmış,kalıcı çözümlere ihtiyacı vardır.

RADVISION’nın yüksek performanslı, standart-uyumlu H.323(v 4.0) ECS ‘si IP telephony ve multimedia iletişim ağları için en akıllı ve gelişmiş ana yönetim sistemlerini sağlar. ECS,IP ağları üzerinden ses ve görüntü trafiğinin kolayca tanımlanmasını ,kontrol edilmesini ve yönetilmesini;ek olarak tam gatekeeper işlevselliğini sağlar.

ECS ile, ağ yöneticileri kuralları belirler, ağ kaynaklarını kontrol eder, yetkilendirme ve onaylama işlemlerini gerçekleştirir, kolay dial planlarını düzenler ve CDR’leri faturalandırır.iVIEW ve viaIP ürünleri ile herhangi bir ağ ya da protokol üzerinden taşıyıcı tabakayı(carrier-grade) ,en iyi kalitede çağrı bitirilmesini ve kollektif görüntü iletişimlerini iletmek için en uygun bant genişliği kullanımını sağlar.


Zengin Medya İletişimlerinin yönetimi:

ECS ürünleri son kullanıcı isteklerini yerine getirebilmek için QoS ve çağrı bitirimi hızlarını sağlar. LDAP dizin servisleri,önceden tanımlanmış uç nokta yetkilendirme ve onaylama işlemleri için tek bir nokta referans ederek geniş ağların yönetilmesini kolaylaştırır. Remote Access SDK* SNMP ve XML tabanlı API’leri kullanarak gelişmiş tanımlama modlarını,uzaktan yönetim ve çağrı kontrol kapasitelerini sağlar.Bağlanmak daha kolay:

RADVISION ECS, karmaşık IP adresleriyle uğraşmanızı önlemek için çeşitli isimler sağlar. Bunlar sayı,URL yada bir email adresi şeklinde olabilirler.Tam işlerlik ve ölçeklenirlik:

RADVISION’nın H.323 protokol toolkit’nin kurulumu ile,ECS ürünleri tam ITU-T ve H.323 uyumu ve elde bulunan hemen hemen bütün kodlayıcılarla birlikte eşsiz işlerlik sağlar. Eklenmiş bir firewall/proxy çözümü ile RADVISION ECS medya ağları her türlü ihtiyaç için, tam işlevsellik ve uygun performans sağlar.© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade