[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

Hakkımızda

Unimedya İletişim Hizmetleri Endüstri ve Ticaret A.Ş., 1996 yılında kuruldu. Başlıca çalıştığı konular; telekomunikasyon, bilgisayar ve video teknolojileri üzerine elektronik tasarım ve geliştirme yapmaktır. İnternet servisinin Türkiye'de başlaması ile internet servis sağlayıcılığı işine başlamış ilk yasal internet servis sağlayıcı (ISS) olarak Türk internet tarihinde yerini almıştır.

İnternet teknolojilerinide yakından takip ederek, önce IP DSLAM de dünya öncüsü "ORCIT", ardından dünyada hızlı bir tırmanışa geçerek, zirveye oynayan "UTSTARCOM" network ürünleri firmalarının, daha sonrada ISDN de Avrupa pazarı lideri "AVM" firmalarının Türkiye acenteliğini alarak, karasal hatlarda dünyanın en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır. İnternettteki kalitenin sürekliliği için yer hatlarına destek olarak uydu sistemlerini düşünen Unimedya, daha sonra bu konuda dünyanın parlayan yıldızı "iDIRECT" uydu ekipmanlarının Türkiye acentalığınıda alarak, verdiği internet hizmetlerinin kalitesini arttırmıştır.

Yeni teknolojilere yatırım yaparak, konusunda uzmanlaşmış tecrübeli Ar-ge Grubu ile bankalara, ev ve ofis bankacılığında kullanılması için "HomeATM" cihazını, hemen arkasından ekranlı telefon "SmartPHONE" cihazlarını tasarlamış ve teslim etmiştir. HomeATM ürünüyle Tübitak, TÜSİAD ve TTGV'nin birlikte düzenledikleri, Türkiye Teknoloji Ödülü yarışmasında kobi'ler dalında teknoloji ödülünü alarak Türkiye'de teknoloji geliştiren firmalardan biri olmuştur.

İzmir Konak Belediyesi, web ve hosting hizmetleri ile 2001 uluslararası "Golden Web" yarışmasında 3 kategoride birincilik almıştır.

1997 Kasım ayından itibaren IP video konferans ürünlerinde dünya pazar lideri "VCON" şirketinin türkiye distribütörlüğünü almıştır. Ayrıca video teknolojileri üreten dünyanın lider firmalarının "RADVISION, ACCORD - POLYCOM, SCOTTY, CUSEEME NETWORKS, PROMETHEAN" strateji ortaklığını yapmakta, Türkiye ve Ortadoğu teknik desteğini vermektedir. Sunduğu ürünleri ile ilgili tüm teknik eğitim ve seminerlere katılan Unimedya'nın ekibi, sattığı birçok ürünün geliştirme safhasında testlerinde görev almaktadırlar. Unimedya en basitinden, en gelişmişine kadar anahtar teslimi haberleşme ve video konferans sistemlerini en uygun çözümü ve fiyatı sunmaktadır.

Bununla birlikte teknik danışmanlığını yaptığı bazı TV kuruluşlarının yanısıra Dünya Gazetesi ile işbirliği yaparak, Ntv'nin teletex ve data yayın sistemlerini kurmuştur.

Telekomunikasyon ve haberleşme teknolojilerinin sunduğu tüm olanaklardan yararlanan, global vizyon sahibi bir kuruluş olan Unimedya, modern teknik donanımı, en iyi şekilde eğitilmiş deneyimli personeli ve dünyadaki gelişmeleri izleyip anında uygulayan uzman kadrosuyla tüm videokonferans ve haberleşme sorunlarınıza en uygun, en hızlı ve en hesaplı çözümleri sunmakta, satış sonrası servis ve bakım hizmetleriyle her an yanınızda yer almaktadır. Bu özelliklerinden dolayı, Unimedya videokonferans pazarında hak ettiği liderlik konumuna yükselmiştir.

© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Videokonferans telekonferans | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade
otel