[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

Askeri Sistemler

Askeri sistemler dış sahada kullanılabilmesi için su geçirmez ve sarsıntılara dayanıklı hale getirilmiş(askeri testten geçmiş) görüntülü haberleşme üniteleridir. IP, ISDN ve Uydu hatları üzerinden haberleşme imkanı sağlarlar.
Unimedya tarafından sunulan askeri kullanıma uygun olarak tasarlanmış olan SCOTTY Mobile (suya, ısıya, darbeye, titreşime dayanıklı) tüm dünyada askeri birimler ve devlet tarafından da kullanılmaktadır.
Kullanım alanları sadece askeriye ile sınırlı kalmaz. Örneğin, haberciler için, ilk saatlerin görüntülenmesinin önemli olduğu haberler, her zaman yayının kolay yapilebileceği yerlerde olmayabilir. Çözüm olan klasik, geniş bantlı uydu bağlantıları (satellite uplinks) ise oldukça pahalıdır. Buna alternatif olarak portatif bir uydu telefonuna (satellite telephone) bağlanmış bir SCOTTY Mobile, videokonferans, PC uygulamaları, ve veri paylaşımı konferansı yardımıyla olay yerini tümüyle stüdyoya göstermenize olanak sağlar. Ayrıca televizyon yayını (broadcast) kalitesinde görüntüyü; Kaydet ve Gönder (Record&Forward) özellikleri ile ya da çeşitli kamera ve mikrofonları, canlı röportajlar ve haberlerde kontrol etmek için kullanabileceğiniz SCOTTY görüntü anahtarlama matriksi ve ses mikseri ile sağlayabilirsiniz.
Ulaşımın güç olduğu, ya da klasik iletişim metodlarının gerçekleştirilemediği ortamlardaki problemlere SCOTTY Mobile ile çabuk müdahale gerçekleştirilebilir. Mesela afet bölgelerinde, SCOTTY Mobile, karar mekanizmalarının bulunduğu yere ortamın durumunu göstererek, kararların daha gerçekçi alınmasını sağlayabilir.


SCOTTY Mobile

2-6 haftada teslim edilir

SCOTTY ProMax

2-6 haftada teslim edilir


Unimedya Rugged Video Server

2-6 haftada teslim edilir
© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Videokonferans telekonferans | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade
otel