[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

SCOTTY Mobile

 Ürün Broşürü
 Ürün Sunumu

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

SCOTTY Mobile sizin video iletişiminiz için için mükemmel bir çözümdür. Bu cihaz, PC nin tüm yeteneklerine sahiptir ve buna ilaveten aynı anda yüksek hızda data transfer yapan bir cihaz olarak, dijital video kayıt cihazı olarak, ve H.320/H.323 video konferans cihazı olarak kullanılabilir. İnternete bağlanabilir, eMail dahil çeşitli teknolojileri barındıran esnek bir yapıdadır. Bu ödül sahibi iletişim ünitesi,ileri teknoloji ve sağlam yapısı sayesinde tam olarak gerek ofisde gerekse arazide kullanabileceğiniz tek üründür.

Günümüz iletişim çeşitlerinin tümünü kucaklayan bir çözüm sunan SCOTTY mobile , tek başına bir haberleşme üssüdür. Ses, görüntü, data ve internet iletişimini bir arada toplayarak, ve hem DC güç kaynağı, hem de AC güç kaynağı ile çalışabilen, iletişim arayüzlerinin bir çoğunu destekleyen çoklu ağ arayüzleri ile (extra bir adaptöre ihtiyacınız yok), yüksek çözünürlüklü kamera, kulaklık, Hoparlör, mikrofon ve gürültü önleyici/ bastırcı sistem bu ünite içindedir. Eko yokedici özelliğine sahiptir. SCOTTYmatris anhatarlaması ile çoklu ve farklı ses ve görüntü giriş/çıkışlarını da destekler.

SCOTTY Mobile su geçirmez, titreşim ve darbeye dayanıklı (askeri standart ortamda test edilmiştir) ve 15``inch endüstriyel standart ekrana sahipdir.

Cihazımız, uydu-telefon,VSAT,ISDN,kiralık hat gibi çeşitli ağ bağlantılarına ve NATO standartında sifreleme cihazlarına kolayca bağlanabilir.

STANDARTLAR

Video system: PAL/NTSC (please specify)

Video coding: H.261, H.263, H.264 

Audio coding: G.711, G.722, G. 723.1, G.728

Data: T.120

Far end camera control: H.281

ISDN: Euro ISDN DSS-1, 5ESS, NI-1, DMS-100, INS 64, TPH 1962

 

FİZİKSEL BAZI ÖZELLİKLER 

Power: AC 90 – 260 V, 40 Hz – 400 Hz, 100 VA, DC 10 – 32 V

Operating conditions: Temperature: 0° to 40° C, Humidity: 85% non condensing

Transport conditions: -20 to 60° C, Vibration: 4g, 2 – 200 Hz

Size: 48 x 15 x 36 cm (19 x 6 x 15 inch)

Weight: 13 kg (28 lbs)

 

İşte bazı uygulamalar ve Sonuçları: 

 

Çölde 4000 mil öteden Günlük rapor


Uygulama
: 2005  Dakar Rallisi

Görev 4 000 Millik uzun yarışdan, günlük haberler sağlamak, internet ve TV haberleri şeklinde program hazırlanmasına olanak sağlamak.

KullanılanTeknikler: SCOTTY Mobile ve EMS anten vasıtası ile uydu bağlantısı saglayan sürücüler kaydettikleri görüntüleri British Broadcasting Firmasına gönderebildiler.Günlük rapor ve fotoğraflar webmaster’a ulaştırıldı.

Sonuçlar : SCOTTY Mobile çok iyi bir iş başardı. “Çöl gibi kısıtlı ve zor şartlarda mükemmel bir performans ile çalışan bu askeri yapıda sağlamlaştırılmış ürün ile imkansızı başardık, tüm haberleşmeyi sağladık ve internete dahi eriştik ve günlük maillerimizi uygarluktan uzak bu ortamda dahi okuyabildik.” (Phil Butcher, Team Babe Magnet)

Tsunami Afet – Kurtarma

Kullanıcı: Avusturya Silahlı Kuvvetleri.
Görev:
 Aralık 2004 deki tsunami felaketinde Sri Lanka nın Galle şehrindeki içme suyu temini projesinde çalışan Avusturya ordusu, 77 kişilik  Sivil Savunma amaçlı görevlendirilen ordu mensuplarının   haberleşmesi için kullanıldı.

Kullanılan Teknikler:  64 kbps uydu bağlantısı SCOOTY Mobil ve EMS Storm anten vasıtasi ile Avusturya merkez  ile  haberleşme sağlandı.

© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade