[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

Broadband extension

Bundle Link Teknolojisi

Bundle Link Teknolojisi var olan bakır kablo iletişim altyapısını kullanarak local loop'a broadband servisler sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Bundle Link Teknolojisi var olan altyapıda, bakır kabloların bir araya getirilmesine dayanmaktadır ve mevcut altyapı üzerinden ses, video, veri aktarma hizmetlerinin sunulacağı broadband altyapısını oluşturmaktadır. Bundle Link Teknolojisinde kullanılan yöntem, "fragmentation" ve "division multiplexing" yaklaşımlarının avantajlarını biraraya getirmektedir. Böylece her fiziksel bağlantıdan maksimum performans sağlamakta ve broadband network altyapı oluşturulmasında sağlam ve çok ekonomik bir çözüm sunmaktadır.

Avantajları

# Constan Bit Rate Media Bundling :
Farklı media streamlerin tek bir interface'de biraraya getirlmesini sağlar ve DSL, kablosuz modem, uydu ya da radyo linkleri, PDH (E1/T1/J1), ethernet ya da V35 bağlantıları üzerinde çalışabilen tek bir broadband link oluşturur.

# Farklı link hızlarını ve bütünüyle birbirinden bağımsız uplink/downlink hızlarını destekler :
Biraraya getirilen linklerde farklı link hızlarını desteklenmektedir. Bu özellik bundle linkte maksimum performansı garantilemekte ve uygulama esnekliği/kolaylığı sağlamaktadır. Bağımsız uplink/downlik desteği, asimetrik linklerin (ADSL) kullanımıyla evlere yönelik video broadcasting servislerine uygun broadband bağlantıların oluşturulabilmesini sağlamaktadır.

# Eş zamanlı ses ve veri iletimini destekler :
Oluşturlan virtual link üzerinden veri kaynaklarına (data stream source) dinamik bir oranlama ile pay verilir. Ayrılan pay içerisinde belirli servis kalitesi kriterlerine göre (Quality of Service) atanan devreler üzerinden yüksek kaliteli (origin stream source quality) veri aktarımı sağlanır. Bu özellik Bundle Link Teknolojisini eşzamanlı Carrier Class Voice ve Data servisi gerektiren uygulama alanları için zorunlu hale getirmektedir.

# Çok düşük gecikme ve gecikme değişimi değerleri sağlar (EXTREMELY LOW DELAY AND JITTER):
Çok düşük gecikme ve gecikme değişimi değerleri sayesinde Carrier Class Voice ve Data servislerinin transparent olarak network üzerinden aktarılabilmektedir.

# INHERENT E1/T1 SIGNALING PROTECTION
Bu özellik frame ve sinyalizasyon time slotlarını ayrı ayrı interface linkleri üzerinde ikiler (duplicate). Bu sayede üst seviye protokol bağımsızlığı daha güçlü desteklenir (upper protokol immunity) BER yüksek ortamlarda hatasız protokol sinyalizasyonu sağlanır.

# BUILT-IN NATIVE REDUNDANCY MODE
Tek bir linkte hata oluşması durumunda, ses ve veri servislerine otomatik olarak başka bir link atanmasını sağlamaktadır. Anahtarlama zamanı (CARRIER CLASS RECOVERY TIME) 50 ms den daha küçüktür.


MegaBridge B-DSLINK FAMILY

2-6 haftada teslim edilir

MegaBridge IPLINK FAMILY

2-6 haftada teslim edilir

© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Videokonferans telekonferans | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade
otel