[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

MegaBridge IPLINK FAMILY

 Ürün Broşürü Eng

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

IPLINK (TDM OVER IP) ürün grubu BUNDLE LINK TECHNOLOGY 'e dayanmaktadır. Carrier Class sinyal kalitesi ve CLOCK RECOVERY garantileyerek Ethernet, IP ve MPLS networkler üzerinden TDM transport sağlamaktadır. Böylelikle SONET/SDH ekipmanlarına gerek duymadan PDH(E1/T1) ponit-to-point, point-to-multipoint bağlantılarını organize etmeye olanak sağlamaktadır. Built-in ROUTING CORE ve QOS ENGINE mevcut IP network makanizmaları ile total bir veri iletim ve trafik yönetim platformu sunar; SLA uyumlu TDM data trasport ve bandgenişliği yönetimi sağlar.

TRANSPARENT TDM CONNECTIVITY OVER LAYER 2 AND LAYER 3 PACKET-SWITCHED NETWORKS

Layer 2 Layer 3 paket anahtarlamalı networkler üzerinden, yüksek kaliteli TDM transportu destekleyerek Carrier ve Enterprise networkler için ekonomik TDM çözümü sunar.

PACKET NETWORK DELAY COMPENSATION AND CLOCK RECOVERY

Paket anahtarlamalı network üzerinde gelişmiş bafferlama ve jitter yönetim mekanizması ile TDM stream trasparency garantilenir. Gelişmiş CLOCK RECOVERY mekanizması kendi clocking source'u ile birlikte TDM transportu sağlayarak SONET/SDH benzeri operasyon sağlar.

BUILT-IN SPANNING TREE CONNECTION PROTOCOL

Layer 2, Layer 3 anahtarlamalı networklerde "per connection keepalive service" ve "in-band embedded management channel" desteği ile point-to-point point-to-multipoint ağ bağlantı yöntemlerinin uygulanmasını olanaklı kılar

USER AND NETWORK INTERFACES

USER INTERFACE TDM voice ve data trafiği için ayrı ayrı fiziksel hatlar ve transparent konfigürasyon modu sağlar.

ETHERNET PORTS:EFE, GbE ²

PDH PORTS: FXS ² 8 or 16 , E1/T1 2 , E1/T1 ¹ 8 or 16 , E3/T3 ² 1 or 2

NETWORK INTERFACE Paket oryantasyonlu network ortamında Ethernet linkleri sunar

ETHERNET LINKS: FE, GbE ²

IPLINK 16 TDMoIP GATEWAY PLATFORM

PDH TRANSPORT MULTIPLEXER, TDM AND ANALOG VOICE GATEWAY gibi farklı konfigürasyonlar ve network/user port modül opsiyonları ile bütünsel ve ölçeklenebilir bir çözümdür.

IPLINK 2 LOW COST SOLUTION

Küçük çaplı, kolay kurulum ve yönetim sağlayan, isteğe bağlı olarak hazır konfigürasyonla sunulabilen ekonomik bir çözümdür.

Önemli Kullanım Alanları

PBX-TO-PSTN BACKHAUL

CELLULAR 2/2.5G BTS AND 3G NODE BACKHAUL

© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade