[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

iDIRECT Çözümleri

İDirect UYDU Teknolojik Çözümleri.

İDirect ürünleri, gelecek kuşak haberleşme teknolojilerinin temeli olan, IP networklerin tüm avantajlarını dünya üzerinde kurulu her noktaya sunar.

A. VSAT Terminaller – Remote_Routers
İDirect INFINITY serisi ürün yelpazesi, müşterilerin uydu haberleşme ile ilgili temel istekleri ve bunlara ilave değişik gereksinmelerini karşılayacak şekilde farklı özelliklere sahip, merkezde (HUB Şasisine takılan kartlar) farklı “line card” ailesi ve Vsat terminallerinde / uç noktalarda ise, farklı “ Remote Routers” ( IP paketleri yönlendirici birimi) setleri ailesi “3000”, “5000 “ ve “7000” modeller ( VSAT router /remote ) olmak üzere sunmuştur.

iDirect iNFINITI serisi, network operatörlerine, tek bir hub_şasi ile birden fazla uydulardan, SCPC, Mesh, ve Star tipi network topolojilerini kullanan çözümler sunar.

iDirect iNFINITI serisi kullanan platformlar, ölçeklenebilirlik bir yapıya sahiptirler ve binlerce noktaya kadar genişleme imkanı verirler. Operatörler, böyle büyük bir network’ü yönetmek için, ölçeklenebilir iDirect yönetim sistemini (NMS) kullanabilirler. Böylece dünya çapındaki, büyük bir operasyonu, tek bir noktadan yönetebilirler.

iDirect Vsat Router/modemler.

 1. iDirect 3000 serisi ürünler, internet protokolünde (IP) çalışmak üzere optimize edilmiş, ailenin en basit ürünleridir.
 2. iDirect 5000 serisi ürünler, daha gelişmiş, kritik ticari uygulamaları, VoIP ve Video uygulamalarını destekleyecek özelliklerde tasarlanmış, enterprize sınıfı router’lardır,
 3. iDirect 7000 serisi ürünler, 5000 serisinin sahip olduğu tüm özelliklere ilave, olarak ” şifreleme ve PCI slot “ ile bir uzak noktanın desteklemesi gereken tüm özellikleri içeren bir teknoloji harikası üründür.

B. Merkez, Uydu HUB_ROUTER ürünleri.

HUB_Router Kısmında , Değişik özelliklerde, fakat birbirleri ile sorunsuz çalışabilen, çeşitli network fonksiyonlarına sahip, değişik LINE_CARD ürünlerini geliştirmektedir. Bu “line card” olarak isimlendirilen, HUB’a takılan elektronik kartlar, tek bir HUB Şasi içinde, birbirleri ile uyumlu çalışarak ve birden fazla şasilerin birlikte çalıştırılması ile teorik olarak sonsuz bant genişliği verecek şekilde kullanılabilirler.

iDirect NetModem II Plus Genişbant Router /yönlendiriciler, uydu network’ü üzerinden enterprize sınıfı bir IP trafik taşıyabilen ve trafik yönetebilen, basit (tek kutu içinde ) çözümler sağlayan cihazdır. NetModem II Plus, uydu modemi, IP router / yönlendirici, uydu üzerinden TCP optimizasyonu yapan, 3DES şifreleme ve QoS servis kalitesi önceliklendirmesi yapabilen, tüm bu fonksiyonları tek bir kutu içinde yapabilen kompak bir üründür.

Aynı zamanda, endüstride en yüksek data taşıma kapasitesine ( 18 Mbps aşağı yönde (alma) , ve 8.4 Mbps yukarı yönde (gönderme) sahiptir. Ve ölçeklenebilir alma-gönderme kapasiteleri nedeni ile bugünkü ve gelecekteki artacak bantgenişiliği ihtiyaçları desteklemeye şimdiden hazırdır.

Tamamen günün uydu teknolojisi ve operatörlerin gerçek ihtiyaçları göz önüne alınarak, yapılan mühendislik çalışması sonucu ortaya çıkan, iDirect iNFINITI serisi uydu HUB’ları, eşsiz performansa ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler.

İDirect platformundaki, geleneksel elastikiyet ve modüler tasarım, tek bir iNFINITI serisi şasinin, değişik gereksinmelere sahip, farklı frekanslar, değişik ağ topolojileri ve farklı bantgenişliklerine destek vermektedirler.

İDirect iNFINITY Hub.
Uydu hub teknolojilerinde devrim yapan bu yeni tasarım, data ve ses taşıyıcılarına, onların her türlü network ihtiyaçlarını, ve her türlü müşteri isteklerini karşılamada, yatırımlarını gerek cihaz, gerekse bantgenişiliği olarak en karlı ve en verimli şekilde yapmalarına olanak sağlayan, tartışılmaz ve eşi bulunmaz, olanaklar ve kolaylıklar sunmaktadır.

Elde edilen bu nihai yapıyla, operatörler, tek bir platform üzerinden, değişik müşteri profillerini kapsayan ve her türlü uydu network uygulamasını içeren, binlerce uç noktaya hizmet verebilirler.

En güzel yanı, temel hub şasi kurulduktan sonra, artan müşteri sayısı veya bantgenişiliği isteği veya uygulama çeşitliğini artırmak, değişik servisler sağlamak için, var olan hub şasiye sadece ilave tek bir “line card” ilavesi ile sistem kapasitesini büyütebilirler. Buda sistemin ölçeklenebilir yapısının getirdiği çok önemli bir avantajdır.

Operatörler, böylece kendileri için en az yatırım gerektirecek şekilde ilk yatırımlarını yaparlar. Kazandıkça ilave yatırımlar yaparak, kontrollü ve risksiz bir şekilde işlerini büyütebilirler.

iDirect iNFINITI platformunun sağladıkları.

 • Komple enterprise uygulama çözümleri sunar
 • Toll kalitesine yakın ses taşır,
 • Ip networklerin / ağlarının değişik ihiyaçlarına cevap verir
 • Uçtan uca tamamen IP bir iletişim ortamını minimum yatırımla sağlar
 • Tek bir Hub ile birden fazla uyduya geçiş / destek verir. Bunu dünyada yapan başka bir ürün yoktur, tek üründür.
 • En verimli ve etkili olarak tüm networkü yönetir (NMS) .
 • C, Ku, ve yeni gelişen Ka bandlarındaki her frekansda çalışır.
 • Yeni pazara daha fazla kazançla gir.

iDirect Uydu Platform teknolojisi ve Gelişmiş Network Altyapısı çözümleri ;iDirect Uydu Platformu servis sağlayıcılarına, diğer sistemlerden farklı olarak, çok çeşitli fonksiyonlar ve ölçeklenebilir bir yapı sunmaktadır. Tek bir INFINITI serisi iDirect HUB şasisi, değişik uydu bantları, değişik band genişlikleri, değişik network tapolojisi desteği gibi farklı özelliklere sahipdir, bu özellikler sayesinde değişik ihtiyaç ve özelliklerdeki, çoklu networkleri / ağları destekler.

Uydu teknolojilerinde devrim sayılan özellikleri barındıran yapısı ile tek bir platform üzerinden, değişik network yapılarındaki binlerce noktaya değişik özelliklerde servisler sunmasına olanak sağlar.

Tek bir INFINITI serisi Şasi ,

 • Aynı anda, Mesh, Star , SCPC veya Hibrid network / ağları destekler,
 • C, Ku, extenden C, gelişen /yeni Ka radyo bantlarını destekler,
 • Çoklu uydulara bağlantı sağlar,
 • 64 Kbps ile 18 Mbps kapasiteleri / hızları ararsındaki her bantgenişiliğini 1 Kbps artışlarla sağlar,
 • tek bir network / ağ üzerindeki binlerce noktayı destekler.

iDirect sistemleri HUB şasisine eklenen tek bir kart “ Line Card” ile genişleyebilirler, böylece gerektiğinde genişleyebilir bir yapıda olması, yatırım maliyeti olarak da optimumda kalmamızı sağlar. Bu da gereksiz ve zamansız yatırımları /giderleri azaltıp, maliyet avantajı ile kazanç sağlar. Böylece müşterilere, kaliteli servisleri, en uygun band genişliğini sağlayarak vermeyi mümkün kılar.

İDirect Genişbant VSAT Network sistemleri, yüksek kapasiteli multi_medya ( ses,video,data) servislerini, yüksek güvenilirlikte, güvenli, 2-yönlü TCP/IP iletişimini , değişik (star, star/mesh, SCPC) network topolojilerinde güvenli olarak sağlarlar.

Tek bir platform üzerinden, değişik müşteri profillerini destekleyen, C, Ku, extenden C, ve gelişmekte olan Ka radyo bandları desteği ile değişik network uygulamalarını sunarlar.


iDIRECT Constellation

2-6 haftada teslim edilir
© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Videokonferans telekonferans | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade
otel