[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

VCON HD5000

 Ürün Broşürü ENG
 Ürün Sunumu
 Ürün Broşürü TR

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

Yüksek Tanımlı Multimedya Konferans Sistemi

HD5000 yüksek performanslı multimedya platformuyla yüksek kalitedeki video konferansını birleştiren VCON'nun en yeni grup konferans sistemidir. En yeni video standardı H.264 kullanan temiz ve net ses sağlayan HD5000'in kullanıcıları, diğer kullanıcılarla ve organizasonlarla yüz yüze getirilir. HD5000 gelişmiş data konferansı özelliklerini birleştirir, bir tuşla tam etkileşimli grup video konferansı ortamı sağlar. Video konferansında kullanılmadığı anlarda bile HD5000 multimedya cihazı olarak kullanılabilir. VCON'nun zengin medya konferans çözümünün bir parçası olan HD5000, sorunsuz haberleşme ve interaktif medyanın bütünlüğünü sağlar.

Çok Amaçlı Çözüm

HD5000, video konferans sistemini yüksek bir seviyeye taşımanın yanı sıra, yüksek performanslı multimedya aracı olarak da kullanılabilir. HD5000 küçük bir konferans odasında tek bir monitörle veya büyük bir eğitim odasında dual plazma HD5000 bir görüşme anı veya eğitim sırasında sunumları, VCR/DVD videolarını görüntüler LAN'a bağlanıldığında video konferans sırasında ağ dosyalarına ulaşabilir. Internet bağlantısı ile ağ bilgi konferansına veya anlık mesaj oturumuna; sistemi video konferansa bağlamadan katılabilir.

Gelişmiş Yayın Akışı Özellikleri

HD5000 kullanıcıların video konferans süresince dosya paylaşımı ve sunumlar yapmasına imkan veren gelişmiş data konferansı sağlamaktadır. Kullanıcıların birbiriyle paylaşım yapabilmeleri için birden çok yolları vardır. HD5000 kullanıcılarına, normal veya diz üstü bilgisayarını bağlayarak bilgi/dosya paylaşımı sağlar veya VCR/DVD bağlayarak sinema ve eğitim videosu izleme olanağı sunar. Emin olunki HD5000 sayesinde görüşmeleriniz sorunsuz gerçekleştirilir ve mesajlarınız problemsiz bir şekilde alınır/iletilir.

  1. Gelişmiş video standartlarını kullanarak televizyon kalitesini sunmaktadır.
  2. Çok kullanıcı seçenekli gelişmiş data paylaşım olanakları
  3. Yerel 16:9 geniş ekran çözünürlüğü
  4. WEB tabanlı kolay yönetim
  5. HD SimulcastTM teknolojisini kullanarak gelişmiş yayın akışı özellikleri sunar.
  6. VCON Media Xcnange Manager ile yönetim ve idare fonksiyonellikleri.
  7. IP üzerinden servis kalitesini artıran VCON PacketAssist mimarisi.


© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade