[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

VCON HD3000

 Ürün Broşürü ENG
 Ürün Sunumu
 Ürün Broşürü TR

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

Yüksek Tanımlı Video Konferans Sistemi

HD3000 video konferansı, video akışını ve çoklu konferansı birleştiren VCON'nun en yeni ve en gelişmiş konferans sistemidir. Bu ürün yüksek kalitede canlı görüntü sağlarken temiz ses garantisi ile katılımcılara en iyi video konferans kalitesini sunar. HD3000'in, sadece izin verilmiş kullanıcılar tarafından görüntülenebilecek olan akış (streaming) Özelliği, noktadan noktaya veya çok noktalı video konferansı, tüm network kullanıcılarına sunar.
HD3000'de bulunan gömülü ( dahili ) Çoklu Konferans Ünitesi, MCU ( Multipoint Conferencing Unit), birden fazla gruba ilave bir Cihaz ve yatırım gerektirmez.

Gömülü MCU

HD3000'nin gömülü MCU' su sadece pahalı MCU'larda bulunan güçlü özelliklere sahiptir ve kullanımı kolaydır. Katılımcılar numarayı çevirerek veya yönetici tarafından dahil edilerek çoklu konferans'a katılabilirler. HD3000 ses ve görüntü uygulamalanyla katılımcılara en iyi ses ve görüntü kalitesini sunar. Ayrıca HD3000 hız eşleme (speed matching) sağlayıp, uç noktaları farklı hızlarda birleştirir. Her uç noktanın, desteklediği en iyi ses ve görüntü kalitesinde çalışmasını sağlar.

Gelişmiş Yayın Akışı Özellikleri

HD3000, internet veya ağ şebekesi üzerinden, canlı, noktadan-noktaya ya da çok noktalı video konferans süresince, birçok akış (streaming) metodunu birleştirirerek, içine alır. Ayrıca katılımcılar duşuk bağlantıda yayın yaparken yüksek bağlantıdaki konferansa bağlanabilirler. Kullanıcılar uzak bir yere canlı sunum ve video yayını yapabilirler. HD3000'nin yayın özelliklerine web tabanlı yönetici tarafından ulaşılabilir, yönetici her an yayını durdurup başlatabilir, tam kontrol sahibidir.

VCON HD3000 düşük maliyeti ve kolay kullanımının yanında yüksek kaliteli video konferans, çok noktalı konferans ve akış gibi gelişmiş özellikleri birarada sunar.

  1. Gelişmiş video standartlarını kullanarak TV kalitesinde görüntü sağlar.
  2. Gömülü 4-Port MCU vasıtasıyla, ek yük gerektirmeden, çok noktalı konferans yapma imkanı sunar.
  3. HD SimulcastTM teknolojisini kullanarak, gelişmiş "video streaming" özellikleri sunar.
  4. WEB tabanlı yönetim arayüzü ile HD3000 kolayca idare edilebilir. Çoklu ortam sunumlarının yapılmasını sağlar.
  5. VCON Media Xchange Manager yönetimi ile gelişmiş video konferans fonksiyonları.
  6. IP üzerinden servis kalitesini artırmak için VCON PacketAssist mimarisi,
  7. HD3000 yazılım geliştirme aracı (HDK), bir harici yönetim cihazı ile sistemin kontrolünü kolaylaştırır.
© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade