[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

AVM FRITZ! Box Fon WLAN 7050Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

Unimedya İletişim Hizmetleri AVM FRITZ!Box serisi ürünlerin en gelişmişlerinden olan FRITZ!Box Fon WLAN 7050’yi Türkiye pazarına sunuyor.

FRITZ!Box Fon WLAN 7050 ile VoIP + (POTS/SDN), ADSL ve WLAN tek bir cihazda!

  • Router, ADSL modem/firewall, WLAN ve VoIP PBX hepsi tek bir cihazda
  • Tek cihazla internete bağlanma, VoIP ya da sabit hatarla görüşme olanağı
  • ISDN ve POTS ekipmanları için extension: 1 ISDN S0 NT ve 3 adet anolog fxs port
  • Bilgisayara bağlı olmadan çalışabilme

FRITZ!Box Fon WLAN 7050 ADSL modem/router/firewall, wireless access point ve VoIP PBX sistemini bir arada sunuyor.

FRITZ!Box Fon WLAN 7050 ofis ve ev kullanıcıları için güvenli internet bağlantısı, şifreli kablosuz internet erişimi, internet telefonu ve sabit hat görüşmeleri olanağını bir arada sunuyor.

FRITZ!Box Fon WLAN 7050 ISDN donanımlı telefonları desteklemektedir. VoIP ve sabit hatlar arasındaki çağrı trafiğini kontrol eden dahili PBX sisteminde ISDN telefon cihazlarının kullanılmasına olanak verir. Çağrı yönlendirme ve arayan kişi kimlik bilgisi, three-party çağrılar gibi sayılsal/ISDN networklerin sunduğu gelişmiş özellikleri internet telefonu bağlantısında desteklenmektedir.

FRITZ!Box Fon WLAN 7050 bilgisayarınızın ya da ofis networkünüzün internet erişimini 1 usb ve 2 adet lan portu üzerinden sağlayabilir.

Kablosuz bağlantılarda, FRITZ! Box Fon WLAN 7050, WPA2 şifreleme desteği ile 125 Mbps 802.11g++ erişimi sunmaktadır.

Internet Telefonunda Maximum ISDN Rahatlığı

Yeni FRITZ!Box Fon WLAN 7050, üç analog telefon portu (fxs) ve internet ve sabit hat çağrıları için bir adet ISDN S0 portu sunmaktadır.

Bu özellikleri ile VoIP özelliklerini ISDN telefonları ve ISDN PBX sistemleriyle ebirleştiren eden ilk üründür VoIP çağrılarda dinamik bandgenişliği yönetimi, otomatik kodek ve servis kalitesi yönetimi, mükemmel ses kalitesi sağlar. Düşük bandgenişliği kullanan kodekleri destekleri : G.729, iLBC, G.726, G711 ulaw/alaw Çağrı bekletme, paralel çağrı, çağrı yönlendirme, çağrı parketme kullanıcı kimliği, otomatik arama ve three-party aramaları ISDN DECT base station bağlantısı ile ve tek tek kablosuz handsetler cihazın sağladığı telefon olanaklarına erişebilir. FRITZ!Box Fon WLAN 7050 farklı servis sağlayıcılardan alacağınız 10 adet numarayı destekler.

Şimdi ISDN hatlarda analog telefonları kullanın

FRITZ!Box Fon WLAN 7050, VoIP kullanıcılarına daha çok özgürlük sunuyor. Cihaza bağlı bütün telefonlar, sabit hatlar (ISDN ya da POTS hatları) ya da internet üzerinden çağrı başlatabilir. Çağrı başlatılan hattın tipine bağlı olmaksızın analog ya da ISDN telefonlar kullanılabilir. Bu sayede kullanıcı, sabit hattını değiştirse dahi mevcut telefon ekipmanlarını kullanmaya devam edebilir. FRITZ!Box Fon WLAN 7050 sabit hat ve VoIP PBX imkanlarına ek olarak ADSL modem, router ve firewall’u bir arada sunuyor. Bilgisayarınızın ADSL internet bağlantısını cihaz üzerindeki USB portundan, iki adet ethernet portundan ya da kablosuz erişim üzerinden (WLAN) sağlayabilirsiniz.

Maximum Wireless Güvenlik ve 802.11 g++

FRITZ!Box Fon WLAN 7050 kablosuz ADSL e nekadar hızlı ve güvenli bağlanılabileceğini kanıtlamıştır. 802.11 kablosuz erişim standardına uygun, entegre WPA2 şifreleme yöntemini destekler ve uygun kablosuz alıcılarla bilinen herhangi bir teknikle kırılamayan güvenli bir kablosuz ağ kurmanıza olanak sağlar.
802.11b - 11Mbps
802.11g - 54Mbps
802.11g++ - 125 Mbps

Kablosuz bağlantı standartlarını destekler. g++ modda kullanıcı veri aktarim hızı 802.11g ‘ye oranla %35 daha fazladır.

FRITZ!Box Fon WLAN 7050 Şimdi Hazır!!

FRITZ!Box Fon WLAN 7050, beş yıllık garanti süresi, ücretsiz firmware güncellemeleri ve güncellemelerle gelen yeni özelliklerin ücretsiz entegrasyonu ile, Unimedya Iletişim Hizmetleri AŞ tarafından satışa sunulmuştur.

© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade