[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

Optibase MGW 200

 Ürün Broşürü ENG

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

MGW 200 Optibase ailesine en son katılan IP streaming gateway olup tek kanal encode, decode ve akış platformudur. Videolu toplantılar, ortak iletişimler ve video server yüklemesi gibi IP akış uygulamaları için idealdir. Küçük yapısı ve kolay kurulumu ile MGW 200 eğitim, çalışma uygulamaları ve high-end video izleme çözümleri gibi uygulamalar için dizayn edilmiştir. MGW 200 gayretsiz yönetim için kolay kullanılabilinir web tabalı kontrol uygulaması sunmaktadır.

Anlık Video İletişimleri
MGW 200 kolay kullanımı ile gelişmiş özellikler ve en üst düzeyde video kalitesini sunmaktadır. Bunun için tek yapılması gereken şey stabil video over IP streaming çözümünün kurulmasıdır. Full çift yönlü iletişim için MGW 200'ün decoder ürünü eş zamanlı gönderimi ve alımı sağlamaktadır. Bu kofigürasyon anlık çift yönlü iletişimi ve video dağıtımını sağlamaktadır.

Yayın Standartları
MGW 200 IP ağı üzerinde iletilmiş canlı video akışının iletilmesi ve alınmasını sağlamaktadır. Tek canlı analog veya SDI kaynağını MPEG-2 yada MPEG-1 formatına çevirirek gerçek zamanlı IP ağ üzerinden çok noktaya yada tek noktaya akışını sağlayabilmektedir. MGW 200 gelen video akışlarını da desteklemektedir. MGW 200 Session Announcement Protocol (SAP) ve Session Description Protocol (SDP) protokollerinin her ikisinide desteklemektedir. Bu standart-tabanlı yaklaşımı kolaylıkla programlama bilgisinin görüntülenmesini sağlamaktadır. MGW 200'ün trafik düzenleme mekanizması bit oranlarını ve video kalitesini optimize ederek en iyi video kalitesinin herhangi bir IP ağ altyapısında yakalanmasını öngörmektedir.


© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade