[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

Optibase MGW 2400

 Ürün Broşürü ENG

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

Ağınızı Video ile Güçlendirin
MGW 2400 çok kanallı WMT encoding ve streaming servis sağlayıcısı olup broadband internet ve ortak ağlar için gelişmiş media akışını sağlamak için dizayn edilmiştir. Özel oynatıcılara ve özel kurulumlara ihtiyaç olmadan sadece video akışını başlatarak istemcilerinizin bu akışı oynatmalarına olanak verebilirisiniz. Kurumlarda yada eğitim enstitulerinde MGW 2400 ile uzaktan canlı eğitim ve iş uygulamaları yapabilir, buda ağınıza aşırı yük getirmeden kurumunuzun zenginleşmesini sağlamaktadır.

Çoklu Kanal Akışı
MGW 2400 6'nın üzerinde canlı Microsoft WMT akışını ADSL, FTTx, uydu, kablolu, Ethernet LAN ve internet gibi genişbanlı yada kablosuz ağlar üzerinde sağlayabilmektedir. Microsoft Windows Media Server'a canlı WMT akış yüklemesini, IP çoklu gönderim, IP tekli gönderim, UDP, ve HTTP protokollerini destekleyerek çok geniş ağlar altında bile etkili lietimi garanti etmektedir. MGW 2400 bit oranı 64 kbps dan 2 Mbps'e kadar olan eş zamanlı 6'nın üzerinde canlı kanal akışını encode edebilmektedir. Bit oranındaki bu esneklik kullanılır bant genişliğine gore video kalitesini optimize edebilmektedir. MGW 2400'ün IP trafik düzenlemesi, hassas ağ aygıtları ile çalışma optimizasyonunu iyileştirebilmektedir.

© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade