[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

Optibase MGW 2000e

 Ürün Broşürü ENG

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

Fonksiyonellik
MGW 2000e çok kanallı canlı yayına ve video over IP ağlarına olanak tanımaktadır. 6'nın üzerinde analog veya SDI sinyal alma kapasitesine sahip olup, bu sinyalleri gerçek zamanlı MPEG-1 veya MPEG-2 formatlarına çevirirek IP aracılığı ile tek noktaya yada çok noktaya gönderebilmektedir.

Web Tabanlı Uzaktan Yönetim
MGW 2000e'nin uzaktan yönetim sistemi bir web tabanlı yönetim uygulaması olup konfigürasyona, yeni işlemlere ve çoklu akışı izleme olanaklarını sağlamaktadır.

Gelişmiş Kapasite
MGW 2000e kolay kullanımı ile gelişmiş özellikler ve en üst düzeyde video kalitesini sunmaktadır. Bunun için tek yapılması gereken şey TV-kalitesine sahip bu streaming çözümünün kurulmasıdır. Session Announcement Protocol (SAP) ve Session Description Protocol (SDP) desteği ile video akışı MGW 2000e sayesinde otomatik olarak video oynatıcınız ile başlatılacak, buda size canlı yada zamanlandırılmış program seçeneklerini kolaylıkla seçmenizi sağlayacaktır. MGW 2000e'nin trafik algılama mekanizması ile bağlantınız en iyi şekilde optimize edilerek herhangi bir ağ üzerinde en iyi video kalitesini almanız sağlanmaktadır.

© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade