[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

Optibase MGW 5100

 Ürün Broşürü ENG

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

Taşıyıcı kurumlar uçtan uca ses, görüntü ve veri içeren bir IPTV sistemi oluştururken öncelikle rekabetçi bir çizgide yer alan sistemler ararlar. Fark sistemin güvenilirliği, servisin kalitesi, esnekliği ve sürekli kullanılabilirliğinde yatar. Profesyonel encoding, decoding ve streaming dünyasında bir öncü olan Optibase, yüksek kalitede ve üst düzeyde güvenilir bir head-end sistemi için MGW 5100’ü sunar.

Optibase’in ana ürünü olan MGW5100 IPTV dünyasının tüm isteklerine cevap verecek şekilde tasarlanmış bütünleşik bir TV yayın platformudur. Modüler yapıda olup çoklu-hizmet sunan MGW5100 encode, decode, transcode ve recast uygulamalarını gerçekleştirebilir. Sahip olduğu üstün ve gelişmiş video işleme özellikleri ve fonksiyonları ile MGW5100 100’ün üzerinde video ve ses kanalını eş zamanlı olarak yayınlayabilir. MPEG-4 AVC (H.264) desteği de içeren Optibase 5100 Media Gateway geniş bant üzerinden yüksek kalitede video teknolojisi içeren çözümler sunar.

© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade