[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

Inet Spectra2

 Web sitesi

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

Tektronix’in Spectra2 ürünü bugünün IP telephony için uygunluk test çözümünü gerçekleştirmektedir.
Yeteneğinizin standartlarda olması ve birlikte çalışabilirlik müşterileriniz için, sizin için ve Tektronix için çok önemlidir.
10 yılı aşkın süredir SS7, ISDN ve X.25 için en iyi üretim test çözümlerini sunmaktayız ve uzmanlığımızı VoIP ‘ye uygulamaktayız.
Sonuç olarak Spectra2 çok yönlü VoIP test çözümüdür.

Sistem Kontrol Çözümleri


VoIP Uygunluk Testi

Uygunluk Test Takımları VoIP gelişmesindeki temel standart organizasyonları ile sıraya koyulmaktadır: ETSI, IETF, CableLabs.

Kolay Öğrenilen, kolay kullanılan arayüzü hızlı yayılma anlamındadır. Spectra2’nin Ping-Pong Editörü kompleks arama modellerini fonksiyonelliği bozmadan düzenleyebilmektedir.

Dizayn, Gelişim, Yayılma kalkınma organizasyonlarınızın uygunluğunu saptamaya, doğrulamayı ve birlikte çalışabilirliği tespit etmeye ve basit tümleşik test platformundaki gerçek zamanlı performansı bulmaya olanak vermektedir.

Spectra2 denetleyebilir, test edebilir ve SS7 ISUP etkileşimleri PSTN ve VoIP testinin bütünleşmesi için basit Spctra2 test çözümünden paket ve devre ağları arasındaki oluşturabilir.

Spectra2|SE VoIP uygunluk testi çözümü test edici ve ürün geliştirme mühendisleri için taşınabilir test labaratuvarıdır. Bu az yer kaplayan, sadece yazılım versiyonu olan Spectra2 Windows tabanlı laptop PC’den uzak test kapasitesini sağlamaktadır.

Spectra2 API (Uygulama Programlama Arayüzü) kullanıcılara uzak bir sistemden test edebilmeye ve bu testlerin sonuçlarını kayıt edebilmeye izin vermektedir. Windows veya Unix tabanlı sistemden Spectra2’ye uzaktan erişimi sağlayan palatformdan bağımsız metodudur.


Geniş Ölçekli Yükleme Çözümü

Spectra2 için Geniş Ölçekli Yükleme Çözümü ağ sinyalini ve media aktarımını doğrulayabilmektedir. Yeni aile olan OC-3, STM-1 ve Gigabit Eternet ile Widebank Trunking Interface (WTI) sahaları Spectra2 versiyon 4.0 yazılımı ile birlikte çalışabilmektedir.

WTI Board VoIP & ISUP Akışı ve Media Dağıtımı Spectra2 ailesinden olan WTI Board – WTI OC-3, WTI RTP ve sinyal için WTI aynı kolay kullanımlı arayüz kullanılarak ayarlanabilinir.

RFC 2833 desteğini içeren Spectra2 versiyon 4.2 RTP paketlerindeki DTMF (Dual Tone Multi-frequency) rakamlarını taşımak için RFC 2833 tarafından tanımlanmış methodu destekleyen ağlarda Spectra2’nin test edilip uygulanmasını sağlamaktadır.

© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade