[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

Inet Spectra

 Web sitesi

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

Tektronix’in Spectra ürünü gelişmiş SS7 tabanlı sinyal testini gerçekleştiren kolay kullanımlı bir araç gibi endüstriyel standartları gerçekleştirmiştir. Spectra’nın dizayn ve özellik evrimi müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda yürütülmektedir. Buda bize 13 yılı aşkın bir süredir SS7 test çözümlerinde piyasa lideri olmamıza yardım etmektedir.

Spectra PSTN teknolojileri için tümleşik denetimi, test etmeyi ve yeni nesil özellikleri sağlamaktadır. Kullanıcılar derin protokol analizi, standart tabanlı uygunlık testi, ağ elemanlarının emülasyonunu ve tümleşik bir araçtan enerji yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirler.


Sistem Kontrol Çözümleri

Uygunluk Testi – 2,400 ‘ün üzerinde tanımlanmış uygunluk test koşulları ile Spectra SS7 tabanlı uygunluk test konusunda endüstri lideridir.

Protokol Desteği – 150’yi aşkın PSTN tabanlı protokolü desteklemektedir. Spectra’nın modüler dizaynı gerektiğinde size çok yönlü protokol eklemeye izin vermektedir.

Yüksek Hızlı Bağlantılar – Basit test aracından Test SS7/ATM, SS7/Unchannelized HDLC, M3UA ve M2PA.

Sigtran – Signaling Gateways (SGs) ‘in ve yeni nesil STP’nin performansını tayin edebilmektedir.
Kablosuz Test – WIN ve IN ağlarının CMDA,GSM,GPRS ve UMTS ağ özelliklerini test edebilmektedir.

© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade