[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

VCON Falcon IP

 Ürün Sunumu
 Ürün Broşürü

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

VCON Falcon video konferans seti, güçlü kodlaması ve kullanım kolaylığı ile geniş kurumsal ağlarda mükemmel bir performans sunar. Falcon On-Screen Menü şeklinde Ekrandan takip edilen ve uzaktan kumandayla kontrol edilebilir, bir kullanıcı arabirime sahiptir, numaranın uzaktan kumanda üzerinden tuşlanabilme özelliği sayesinde video konferansına başlamak oldukça kolaydır. Diz üstü veya normal bilgisayannızı Falcon'a bağlayarak dosya paylaşımını mümkün kılabilirsiniz. Kullanıcılar göreceklerdir ki Falcon zahmetsizce grup toplantılarına görsel bir boyut ekler, uzak gruplar arasındaki haberleşmeyi daha bireysel ve etkileşimli bir boyuta taşır.


"MulticastStreaming" özelliği.

Marketteki diğer video konferans sistemlerinden farklı olan Falcon inter-aktif ( etkileşimli ) Multicast teknolojisini sunmaktadır, inter-aktif ( etkileşimli ) Multicast özelliği sayesinde, ses ve görüntü kaynağı yayın sırasında çeşitli katılımcılara eşi görülmemiş bir şekilde inter-aktif olarak aktanlır. Katılımcılar numarayı çevirerek veya yönetici tarafından dahil edilerek çoklu konferans yayınına katılabilirler. VCON'nun etkileşimli çoklu yayın akışı teknolojisi haberleşme uygulamaları için bazı yeni ve ucuz olanakları sunmaktadır. Bunlar normal haberleşmelerde ve uzaktan eğitim uygulamalarında üstünlük ve kolaylıklar sağlar.


MXM Farkı

VCON Media Xchange Manager (MXM) yönetim birimi ile ortak kullanımda, Falcon ekstra fonksiyonlar sunmaktadır. ISDN uygulamalannda, MXM yöneticisi, Falcon için olan aramaları uzaktan başlatabilir, uzaktan yapılandırma ve güncelleme işlemlerini yapıp ISDN aramalannın durumunu izleyebilir. Aynı zamanda İP uygulamalarında, Falcon video çağrı transferi, ad-hoc konferansı ve kolaylaştırılmış gateway araması gibi video telefon özelliklerini kazanır. MXM özellikleriyle birlikte, Falcon video konferansa bir telefon rahatlığı ve fonksiyonelliği katar.


  • Dual-Mode (IP ve ISDN) komünikasyon desteği yatırımın korunmasını sağlar
  • VCON PacketAssist, IP ağlar üzerinde servis kalitesini sağlar.
  • Renkli kabloları sayesinde kurulması kolay olup herhangi bir televizyona bağlanabilir.
  • PC veya diz üstü bilgisayara kolay bir bağlantı ile yapılan "Data Collaboration" toplantı sırasında çoklu ortam sunumlarının yapılmasını sağlar.
© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade