[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

SCOTTY MM225

 Ürün Broşürü

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

Mm225,büyük görüntülü konferans sistemlerinde bulunan performans özelliklere sahip olan bütünüyle entegre edilmiş bir ISDN ve PSTN masaüstü görüntülü telefonudur. Diğer görüntülü konferans donanımlarıyla uyumlu olmasını sağlayan birçok önemli uluslararası standardı(H.320 ve H.324) destekler. Bunun yanında, mm225 çeşitli ses ve görüntü giriş-çıkışını ve Pc veri iletim özelliklerini destekleyen kişisel bir görüntülü telefondur. El bağlantısız kullanılabilir, 100 telefon numarası kaydedebilir ve bir temas bağlantısı ( touch dealing) vardır.

Mm225, kullandığı bant genişliği (ISDN ya da PSTN) üzerinden göze çarpan bir görüntü ve ses kalitesi sunar. Görüntü gösterimi;tam hareket görüntüyü, görüntü yakalama hızınının sağlanmasını ve net resim kalitesini sağlar. Parmak ucu kontrolleri uzaktan kamera PTZ konumlandırmasını ve donuk görüntü yakalama özelliklerini içerir. Girişler bir camcorder veya VCR’dan gelen görüntü ve sesin mm225 üzerinden iletilmesini sağlar. Dinamik echo iptalli çift yönlü ses iletimi standart olarak gelir.

SCOTTY’nin görüntülü telefonları mükemmel bir kalite ve kullanışlı ve kapsamlı özellikler sağlamasıyla geniş çapta ilgi görmüştür. Görüntülü telefon ve görüntülü konferans özelliklerini kullanışlı bir masaüstü ünitesinde bir arada sağlamasıyla birbirinden uzak olan insanların beraber çalışmalarında önemli bir rol oynamaktadır.Geniş video konferans özelliklerinin yanısıra, mm225 görüntülü telefonu uzak yerlerdeki çalışanları eğitmek ve denetlemek için kullanılabilir. Uzak uç kamera kontrolleri kullanıcının görüntüleri görmesini ve istediği gibi kaydetmesini sağlar.

Mm225 birçok değişik ekipman (camcorder, document camera, video projector) ile harici olarak bağlanabilir. Bunun yanında x-ray ve ultrason görüntüleri gibi görsel veriyi aktarmak için ya da veri dosyalarını (T.120) paylaşmak için bir bilgisayara bağlanabilir.© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade