[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 
E-posta adresiniz:   Şifreniz:  Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

VCON ViGO

 Ürün Broşürü ENG
 Ürün Sunumu
 Ürün Broşürü TR

Fiyatı:


Döviz Kurları
1 Euro (€): 1,90 YTL
1 Dolar ($): 1,50 YTLAdet:  Sepete gözat

VİGO, hem diz üstü hem de masa üstü için kullanılan, yüksek kalitede ses ve görüntü sunan küçük bir video konferans cihazıdır. USB arabirimi içeren küçük, hafif birimiyle bilinen VİGO yüklenimi ve kullanımı kolay bir araçtır ve takıp çıkarılabilir kule şeklindeki hoparlörleriyle ve kamerasıyla değişik konfigürasyonlara sahiptir. Kullanımı kolay olup ara yüzü One-Touch teknolojisiyle bütünleştirilmiştir. Bu teknoloji video konferansını bir telefon konuşması kadar kolay kılar. VPoint yazılımı sayesinde VİGO bilgisayara bağlanmadığı durumlarda da, sadece yazılım olarak çalışma özelliğine sahiptir.


"MulticastStreaming" özelliği.

VİGO beraberinde gelen vPoint yazılımı ile bir çok avantaj içerir. VİGO esnek ve çok yönlü olup oldukça kolay kullanımlı bir cihazdır. VİGO bilgisayara bağlandığında, vPoint cihazın donamından yararlanarak yüksek kalitede ses ve görüntü sağlamaktadır. Eğer VİGO dizüstü bilgisayara veya PC'ye bağlanmaz ise, kullanıcı herhangi bir standart USB kamerayı bağlayarak ve konferanslarına katılabilirler. Eğer USB porfuna bağlı VİGO veya kamera yoksa vPoint "Viewer+" modunda tek yönle görüntü ve iki yönlü ses sağlayarak çalışır. PCya da dizüstü bilgisayarınızın konfigürasyonunun yapılması ile VİGO birinci sınıf görsel iletişim cihazı haline gelir.


MXM Farkı

VCON MXM'e kaydolunduğunda ViGO ek özellik ve fonksiyonlar sağlar.Video araması, transfer etme olanağı, tek tuşla video aramasını iletme, ve video aramasına yeni katılımcılar ekleme özellikleri MXM sayesinde mümkündür. MXM, kullanıcıların kimlik ve kabiliyetlerini sadece bir oturum altında saklar yani bu bilgiler fiziksel bir noktaya ait değildirler. Böylece kullansalar herhangi bir yerden bağlanıp diğer kullanıcılarla konferans yapabilirler. MXM tarafından sağlanan merkezi yönetim sayesinde yazılım güncellemeleri ViGO'ya yollanıyor ve yönetici tarafından video aramalarını başlatıp sona erdirilebiliyor. Bu özellikler artı daha fazlası, eğer VİGO, MXM tarafından yönetilen bir video konferans ağının parçası olur ise kullanıma hazır olur.

VCON ViGO, size, her nerede olursanız olun iletişimde kalma şansı tanır. Ofiste, yolda, ya da uzakta çalışırken...

  1. Diz üstü veya normal bilgisayarlar için yüksek kalitede portatif video konferans cihazı.
  2. Esneklik ve seyahatler için sadece görüntüleyici (Viewer+) veya sadece yazım modlarında çalışma.
  3. Video konferans süresince data paylaşımı, dosya transferi ve beyaz tahta fonksiyonları
  4. VCON PacketAssist mimarisi.
  5. vClıp ile kişisel kayıt ve video e-posta uygulamaları.
  6. İçinde full-duplex echo önleyicisi
  7. içeren kule şeklindeki hoparlör ile yüksek ses kalitesi

© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Ürünler | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade