[unimedya]
Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Ürün detayını görmek için tıklayın. Click for English

 




E-posta adresiniz:   Şifreniz:  



Üye Ol
Şifre hatırlat

Sepetim
  

AR-GE

Unimedya AR-GE Çalışmaları ;

1994 yılından bu güne yaptıklarımızı ve gelecekte yapacaklarımızı sizlerle paylaşmak isteriz.

AR_GE mizin Onurlu Geçmişi,

1996 yılında " Data broadcasting over VBI lines in TV " Televizyon yayınlarındaki VBI denilen 'teleteks bilgisi için ayrılmış' data aktarma kanalları üzerinden çalışan ve bu kanalların normal bilgi gönderme kanalı olarak da kullanılmasını sağlayan TV_ modem cihazının geliştirilmesi ile başlayan AR_GE çalışmalarımız, daha sonra evden bankacılık ürünü şekline dönüşerek devam etmiştir. 1997 yılında çok büyük (özel sektör) Türk Bankası ile başlayan ve üretici olarak Alcatel Türkiye firmasının da katılımı ile Türkiye'nin sektöründe en iyilerinin oluşturduğu 3 lü çalışma ile EV Bankacılığı veya HOMEATM fikri ürüne dönüşüp üretilmiştir. Kısa sürede başarı ile uygulamaya dönüştürülen. ve Türkiye bankacılık sektöründe de bir ilk olan, HOME_ATM Evden Bankacılık terminalinin tasarımı Unimedya AR_GE grubunca başlamış ve 6 ayda bitirilmiştir. Ürün Alcatel tarafından Türkiye de üretilerek bankaya teslim edilmiştir. Günün teknolojisi ile Türkiyede AR_GE çalışmaları yapılan ve Türkiye de üretilen güçlü bir ürün ortaya çıkmıştır, bu ürün 1997 yılında, TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD tarafından ortaklaşa verilen, Türkiye Teknoloji Ödülü ile ödüllendirilmiş, böylece UNIMEDYA ARGE si Türkiye teknoloji tarihinde, teknoloji geliştiren bir Şirket olarak yerini almıştır.

Daha sonra internet bacağı da ilave edilerek, Ekranı da üzerinde olan "SmartPhone " cihazını tasarlamış ve üretim için Alcatel'e teslim etmiştir. Maalesef bu ürün, Türkiye tarihinin en büyük ekonomik krizi nedeniyle, pilot üretim sonrası beklemeye alınmış ve bu proje devam etmemiştir.

Daha sonra Türkiye'deki krizin uzun süre devam etmesi nedeni ile Unimedya AR-GE çalışmalarını yazılım bazlı ve WEB portal geliştirmesi tipi çalışmalara yöneltmiş ve bunun neticesinde turizm ve kültürel içerikli yazılım ürünleri üretmiştir.

Daha sonra turizm sektöründeki tüm hizmetleri kucaklayan ve online alışveriş yapılabilen dünyadaki benzerleri ile yarışabilen elektronik ticaret uygulamaları geliştirmektedir.

Bu günkü AR_GE ve yeni projelerimiz ;

UNIMEDYA AR_GE, Urla İYTE Teknoloji Geliştirme Merkezinde yerini almış ve uzmanlaşma konuları olarak, Türkiyede yapılamayanları yapmak üzere, gerek Görüntülü haberleşme, gerekse güvenlik çözümleri ile ilgili projeler üzerinde çalışmaktadır,. Halihazırda, Argemizde 2 Ana konuda çalışmalar yapılmaktadır. Bunlar,

 1. Elektronik tasarım projeleri
  1. Özel video iletişim projeleri,
  2. Özel detektör ve sinyal karıştırma projeleri
  3. Robotik ve kritik uygulama projeleri

 2. Özel Yazılım projeleri
  1. E-Ticaret projeleri
  2. Network güvenliği
  3. Data güvenliği
  4. WEB portal tasarım projeleri.

" bize tarif edilebilen ve bütçesi sağlanan, her türlü elektronik ürün tasarımına hazırız.", Türkiye için kritik ürünleri geliştirmeyi öncelikli işimiz olarak görüyoruz, bu konuda ilgili mercilerin desteklerini yanımızda görmek isteriz.

© UNIMEDYA İletişim Hizmetleri
    Endüstri ve Ticaret A.Ş.
Hakkımızda | Videokonferans telekonferans | Hizmetler | Referanslarımız | İletişim

Tüketici Hakları | Ürün İade
otel